عکسی از گالری

زبانبرای نمایش فیلم این افزونه را دانلود کنید

خودداری از اصلاح نظر نادرست پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه ، 3 آذر 1394 ، 02:35

خودداری از اصلاح نظر نادرست

· در صفحه 3 شماره 4 نشریه کانون ناشنوایان ایران به نام بی مسمای « افق اندیشه» ضمن مقاله سردبیر اظهار نظر شده بود که « باید پذیرای این واقعیت بود که نقص شنوایی سبب بروز اختلالاتی در زمینه فکری ، اجتماعی فرد ناشنوا می­گردد.»

آخرين ويرايش : سه شنبه ، 3 آذر 1394 ، 02:38
 
دربارهء سایت های زیان بخشِ ناشنوایان پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه ، 26 آبان 1394 ، 07:31

دربارهء سایت های زیان بخشِ ناشنوایان

جامعهء ناشنوایان در میانِ جامعه های دیگری مثل جامعهء شنواها و جامعهء نابینایان و جامعهء معلولان و غیره از خُصوصیات و فرهنگ خاصی بر خوردار است.در جامعهء ناشنوایان راستی و درستی و صِداقت و همکاری و صمیمیَت و همدردی و شادی و احترام به قانون گذاشتن و همچنین احتیاطِ بیش از اندازه در بر خورد با جَوامِع دیگر کاملا مُشَخَص است.و تمامی اعضای جامعهء ناشنوایان خواهانِ اتحاد و هم فکری و همکاری و همیاری با یکدیگر و همچنین با بقیهء جوامع هستند.

 

آخرين ويرايش : چهارشنبه ، 27 آبان 1394 ، 05:35
 
سکوت و ماست مالی پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه ، 7 آبان 1394 ، 00:11

سکوت و ماست مالی

در حالی که کارنامه چهارمین رئیس کانون با امتیاز زیر صفر آنقدر غیر قابل دفاع است که خود او و سه نفر حامیان اصلی او را به سکوت وا داشته است، نادیده گرفتن این کارنامه منفی( به عنوان مثال شکایت به دادگاه و ابطال اساسنامه 1382 کانون و در نتیجه انهدام اتحاد سازمانی کانون­های سراسر کشور بدون اینکه تاکنون طرح اساسنامه جایگزین بهتری ارائه شده باشد و .... و .... ) تاثیری در نظر آگاهان جامعه ناشنوا نخواهد داشت و تنها راه نجات پایان دادن به بحران پاشیدگی و گسیختگی با عذرخواهی از جامعه ناشنوا ضمن بیانیه پیشنهادی در مقاله « کشتی در حال غرق شدن و راه نجات آن » منتشره در این سایت است.

 
ناشنوایانِ خِدمَتگُزار شَواهِد و مَدارِکِ ناشنوایان (5) پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه ، 5 آبان 1394 ، 05:59

ناشنوایانِ خِدمَتگُزار

شَواهِد و مَدارِکِ ناشنوایان

(5)

کارنامهء پژواکِ ناشنوا و به وجود آمدنِ ناشنوایانِ خدمتگزارِ جدید

اکنون به آخرین قسمت این مَقاله میرسیم. می خواهم دربارهء کارنامهء پژواکِ ناشنوا و تاثیرِ آن بر جامعهء ناشنوا در مدتِ کوتاهِ فَعالیتَش بنویسم:

پژواکِ ناشنوا در عُمرِ کوتاهِ خود توانست زِلزِلهء بزرگی در جامعهء ناشنوایان بوجود بیاورد:زلزلهء بیداری و آگاهی!تا قبل از تاسیسِ پژواکِ ناشنوا، سالها بود که جامعهء ناشنوا در رِکُود و بی حرکتی قرار گرفته بود.و عدهء مَعدودی از افرادِ ناشنوا فعالیتهایی میکردند که زیاد بدرد بخور نبود.و یک عده هم دائِم به فکر مَنافِع خود بودند و حاضر به اِمتیاز دادن به هیچکس و هیچ گروهی نبودند!و جامعهء ناشنوا مانندِ تماشاچیِ بی تَفاوُتی بود و داشت فعالیتهای دوستان و مخالفان را نگاه میکرد.تا اینکه پژواک ناشنوا اعلامِ مُوجودَیت کرد و با برنامه های آگاهی دهنده و اِنتِقاد آمیز دوستانه اش جامعهء ناشنوا را بیدار کرد!و معلوم است این فعالیتِ مُثبَتِ پژواک ناشنوا را عدهء کوچکی از ناشنوایان دوست نداشتند.

 
ناشنوایانِ خدمتگزار شَواهِد و مَدارِکِ ناشنوایان(4) پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه ، 30 مهر 1394 ، 07:44

ناشنوایانِ خدمتگزار

شَواهِد و مَدارِکِ ناشنوایان (4)

در اینجا چند ناشنوای خدمتگزارِ دیگر را مُعَرِفی میکنم:

1- مهندس خسرو خوشپور

مهندس خسرو خوشپور با نامِ کاملِ کیخسرو خوشپور،یکی از مَعدودِ ناشنوایانِ خدمتگزاری است که خَدَماتِ او به جامعهء ناشنوا و همچنین به آموزش و پرورش ایران کاملا ناشناخته مانده است!

خسرو خوشپور در سال 1335 هِجری شَمسی در کرمانشاه بدنیا آمد و از نَسلِ چهارم مدرسهء باغچه بانِ شماره 1 می باشد.و به مدت 8 سال عضوِ هِیئَتِ مُدیرهء خانهء فرهنگیِ جوانانِ ناشنوا بوده و در انجامِ وَظایِف و همکاری با اعضای هیئت مدیره نَهایَتِ تلاش را کرده بود و ضِمنا سالیانِ دراز یکی از نقشه کشان ماهِر و اُستادِ وزارت آموزش و پرورش بوده است و برای مدارسِ نو سازِ ایران نقشه های ساختمانیِ بسیار کشیده بود و توانسته بود رِضایَتِ مَسئولانِ بخشِ نقشه کشیِ وزارتِ آموزش و پرورش را جَلب کند و چند سالی است که به افتخارِ بازنشستگی نایِل آمده است.

 

آخرين ويرايش : پنجشنبه ، 30 مهر 1394 ، 07:49
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدي > پايان >>

صفحه 1 از 40

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز62
mod_vvisit_counterدیروز130
mod_vvisit_counterاین هفته482
mod_vvisit_counterاین ماه4577
mod_vvisit_counterکل بازدیدها200550

وبگاه قديم

http://www.jnpir.com/farsi