عکسی از گالری

زبانبرای نمایش فیلم این افزونه را دانلود کنید

گیرم پدر تو بود فاضل از فضل پدر تو را چه حاصل پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه ، 25 آذر 1393 ، 20:05

گیرم پدر تو بود فاضل از فضل پدر تو را چه حاصل

باز هم با امضای مستعار « روابط عمومی » شرحی در سایت به اصطلاح بنیاد پژوهش منتشر شده که هدف آن استفاده یا سوء استفاده از اعتبار ادبی یک « پدر » در مقابله با درماندگی ناشی از کج روی مزمن « پسر » است .

 

آخرين ويرايش : سه شنبه ، 25 آذر 1393 ، 20:08
 
یک اشتباه و یک پیشنهاد پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
جمعه ، 21 آذر 1393 ، 22:37

یک اشتباه و یک پیشنهاد

شخص ناشنوایی که مکرر به من بی احترامی کرده و محرک چند ناشنوای تحت تاثیر و نفوذ خود در تبلیغات شفاهی پوچ علیه من بوده گرفتار این اشتباه هم میباشد که من با او دشمن هستم در حالی که من نه با او و نه با هیچ ناشنوای دیگر دشمنی نداشته و ندارم بلکه با درک فشار ناشنوایی و آثار منفی روحی و رفتاری ناشی از آن از جمله رفتار نابخردانه آنها با حامی خود نسبت به این اشخاص احساس ترحم و دلسوزی دارم .

 
تلاشی تازه به ضرر حقوق بشر زبانی ناشنواها پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
جمعه ، 14 آذر 1393 ، 19:35

تلاشی تازه به ضرر حقوق بشر زبانی ناشنواها

شخصی که در دفاع با حرارت خود از زبان فارسی اشاره ئی یا استاندارد همراه با ناسزاگویی به من در سایت به اصطلاح بنیاد پژوهش .... مقالاتی منتشر کرده بود و بعد به استناد بیانیه 20 می 2014 فدراسیون جهانی ناشنوایان حاکی از مخالفت با زبان اشاره استاندارد شده در همین سایت پژوهش اعلام داشته بود که « از روز پنجشنبه اول خرداد 1393 به حمایت خود از زبان اشاره استاندارد شده پایان میدهد » بار دیگر با نادیده گرفتن این سابقه مقاله ای در سایت مذکور منتشر کرده که هدف ظاهراً پنهان و محتوای آشکار آن دفاع از زبان اشاره استاندارد شده یعنی تبلیغ برای گمراهی و کج روی در زمینه حقوق بشر زبانی ناشنواها به شرح زیر است :

1- با توجه به اینکه نویسنده مقاله مذکور چندی قبل طرح استاندارد کردن آموزش زبان اشاره آمریکایی را به طرح استاندارد کردن اصل زبان اشاره آمریکایی تحریف و تبدیل و تبلیغ نمود و به این ترتیب ناشر خبر نادرست طرح استاندارد کردن زبان اشاره آمریکایی بود اینک ادعای او به اینکه تمام نشریات استنادی او با انگلیسی اشاره ئی است مشکوک و غیر قابل قبول میباشد مگر اینکه متعاقباً برای اثبات صحت این ادعای خود دلیل ابراز نماید .

 
نوشته سال 1374 پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
يكشنبه ، 9 آذر 1393 ، 19:46

نوشته سال 1374

من در 7 خرداد 1374 یعنی نوزده سال قبل نامه ای به رئیس وقت سازمان بهزیستی کشور نوشته ام که اخیراًدر سایت بنیاد پژوهش ... به عنوان دلیل یک ادعای پوچ منتشر شد و جواب آن هم در این سایت یعنی جوانان ناشنوای پیشتاز ایران منتشر گردید و اینک برای جلوگیری و یا رفع سوء تفاهم احتمالی از مطالعه این نامه توضیحات زیر را اضافه یا تکرار میکنم :

آخرين ويرايش : يكشنبه ، 9 آذر 1393 ، 19:49
 
تلاش شلغمی یا مزدوری .... پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
دوشنبه ، 26 آبان 1393 ، 06:42

تلاش شلغمی یا مزدوری ....

تکذیب

به قرار اطلاع ناشنوائی که در چهارمین همایش و اردوی جوانان ناشنوا در آبان 1389 در قزوین بعد از کسب نظر من آزادانه قطعنامه همایش را امضاء کرد و بعداً مدعی شد که در شرایط اجبار این قطعنامه را امضاء کرده است اخیراً ادعا نموده که در گذشته با من در باره اساسنامه کانون و غیره مباحثات مکرری داشته است و ... این ادعا که ممکن است یک دروغ عمدی و یا ترشح ذهنی پریشان باشد مورد تکذیب میباشد .

 

آخرين ويرايش : دوشنبه ، 26 آبان 1393 ، 06:46
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدي > پايان >>

صفحه 1 از 31

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز55
mod_vvisit_counterدیروز153
mod_vvisit_counterاین هفته208
mod_vvisit_counterاین ماه3840
mod_vvisit_counterکل بازدیدها148231

وبگاه قديم

http://www.jnpir.com/farsi