عکسی از گالری

زبانبرای نمایش فیلم این افزونه را دانلود کنید

کشتی در حال غرق شدن و راه نجات آن پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه ، 15 مهر 1394 ، 17:36

کشتی در حال غرق شدن و راه نجات آن

مقدمه

· تشکیل « شورای هماهنگی » کانونها در همایش نجف آباد با معنای عکس العمل فوری مسئولان آگاه کانونها در برابر رفتار نادرست مسئولان کانون ناشنوایان ایران در همایش مذکور زنگ خطری بود که وقتی رئیس کانون ایران صورتجلسه تشکیل آنرا امضاء می کرد مطلقا به معنای آن توجه نداشت و به همین جهت بعد از تماس با مشاور پنهان خود چند ساعت بعد امضای خود را پس گرفت....

· بعد از آن راه گذشته هیئت مدیره کانون ایران ادامه یافت تا تظاهرات آرام ناشنواهای آگاه کشورمان در اعتراض به عملکرد هیئت مدیره کانون ناشنوایان ایران در جریان برگزاری هفدهمین کنگره جهانی ناشنوایان در استانبول /ترکیه روی داد. این واقعه هم که در تاریخ کنگره جهانی ناشنوایان بی سابقه بود توجه هیئت مدیره فدراسیون جهانی ناشنوایان را جلب کرد ولی هیئت مدیره کانون ناشنوایان ایران را به خود نیاورد و عکس العمل هیئت مدیره محدود است به مقصر معرفی کردن این و آن برای پوشانیدن اصل مایه اختلاف که به شرح زیر راه و روش نادرست خود هیئت مدیره میباشد .

 
توهم دانایی پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
جمعه ، 10 مهر 1394 ، 18:47

توهم دانایی

بعد از تظاهرات آرام تعدادی از ناشنواهای ایران علیه اکثریت هیئت مدیره کانون ناشنوایان ایران (در واقع کانون ناشنوایان تهران) در جریان برگزاری کنگره جهانی ناشنوایان در استانبول / ترکیه و بعد از آن ناراحتی شدید ناشنواهای آگاه ازدرج مقاله اهانت آمیزبه ناشنوایان در نشریه داخلی کانون مزبور به نام « افق اندیشه » ناشنوایی که مانند کبک سر در برف مدتی مصلحتاً ساکت مانده بود باز به صدا در آمد و با نام مستعار روابط عمومی بنا بر شگرد شناخته شده­اش مقاله­ای تحت عنوان « توهم توطئه» در سایت به اصطلاح بنیاد پژوهش .... منتشر کرده است تا بازار گفتگوی جامعه ناشنوا را شلوغ­تر نماید.بطوری­که ذیلاً مشاهده می­شود این مقاله « توهم توطئه » هم مانند نوشته­های قبلی او توخالی و بی ارزش و گمراه کننده می­باشد و حاکی از ابتلای نویسنده آن به « توهم دانایی »در عین نادانی است.

آخرين ويرايش : جمعه ، 10 مهر 1394 ، 18:49
 
ناشنوایانِ خدمتگُزار شَواهِد و مدارکِ ناشنوایان (3) پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
جمعه ، 27 شهریور 1394 ، 19:16

ناشنوایانِ خدمتگُزار

شَواهِد و مدارکِ ناشنوایان

(3)

اکنون می خواهم در مورد مرحوم مهندس محمد سعیدی بنویسم.

من متاسفانه مرحوم مهندس محمد سعیدی را هرگز از نزدیک ندیده ام و نوشتن درباره او برای من کمی مشکل است.چون از قدیم گفته اند:ضَربُ المَثَل:شنیدن کِی بود مانندِ دیدن!معنی:شنیدن مانندِ دیدن نیست. زیرا دیدن دَقیق تر و کامِل تر از شنیدن است.ولی خُب هر چه را که دربارهء آن مرحوم شنیده ام و مدارکی را که از او دیده ام برایم کافی است تا به طور خُلاصه دربارهء خَدَماتِ او بنویسم.

آخرين ويرايش : شنبه ، 28 شهریور 1394 ، 00:32
 
ناشنوایان خدمتگزار (شواهد و مدارک ناشنوایان) (2) پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه ، 18 شهریور 1394 ، 05:03

ناشنوایان خدمتگزار

(شواهد و مدارک ناشنوایان)

(2)

حالا می پردازثم به علت دشمن داشتن این گروه روشنفکر.

به تجربه دیده شده وقتی که گروهی دشمنِ یک یا چند نفر میشود،این گروه در حقیقت یک رئیس و بندرت 2 رئیس دارد. و کافی است مثلا رئیس این گروه مخالف،از گروه روشنفکر و پیشرفت کرده و موفق،نفرت عمیق و غیر طبیعی و حسادت شدید و غیر عادی داشته باشد و دوست نداشته باشد موفقیت و محبوبیت این گروه موفق را ببیند،پس شروع میکند یک کلاغ را چهل کلاغ کردن !و حقیقت را وارونه نشان دادن و راست و دروغ را با هم قاطی کردن تا گروه کوچک دشمن بدون تحقیق و پرس و جو کردن،باور کند که بلی!رئیس فکری ما در باره این گروه حقیقت را گفته است!و اینجاست که آنها هم گول می خورند و به دام می افتند و بی خود و بی جهت و غیر منطقی مخالف و دشمن گروه دیگر میشود.در حقیقت آنها آلت دست و بازیچه ءرئیس خود قرار گرفته اند.خوشبختانه در این زمینه مدارک زیادی از خیانت رئیس گروه مخالف وجود دارد و به مرور زمان نشان داده میشود.و جالب است دانسته شود این فریب خوردن گروه کوچک مخالف زیاد طول نمی کشد و وقتی که مدارک به آنها نشان داده شود،از اشتباهات خود پشیمان شده و معذرت خواهند خواست.خلاصه از این داستانها بسیار است و این داستانها به مرور زمان برای آگاهی جامعه ناشنوا گفته میشود. بگذریم.

آخرين ويرايش : چهارشنبه ، 18 شهریور 1394 ، 05:06
 
نظر سر دبیر!؟ پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
يكشنبه ، 15 شهریور 1394 ، 17:05

نظر سر دبیر!؟

من بخاطر اجتناب از ناراحتی خود از دیدن ایرادات کوچک و بزرگ ترجیح می­دهم حتی الامکان از عملکرد و تراوشات هیئت مدیره کانون ناشنوایان ایران ( در واقع تهران) بی اطلاع بمانم و لذا از 4 شماره نشریه کاغذی کانون با نام دهان پر کن و بی مسمای « افق اندیشه » فقط تصادفاً شماره 4 آن را دیدم که در صفحه 3 آن در ابتدای مقاله سر دبیر اظهار نظر شده است :

« گرچه ناشنوایان به سبب تحصیل و آموزش میتوانند خود را به دنیای شنوایان نزدیک نمایند ( در مقاله به غلط و اشتباه دنیای ناشنوایان ذکر شده است ) ولی باید پذیرای این واقعیت بود که نقص شنوائی سبب بروز اختلالاتی در زمینه فکری ، اجتماعی فرد ناشنوا میگردد.»

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدي > پايان >>

صفحه 1 از 39

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز10
mod_vvisit_counterدیروز212
mod_vvisit_counterاین هفته1013
mod_vvisit_counterاین ماه2031
mod_vvisit_counterکل بازدیدها190393

وبگاه قديم

http://www.jnpir.com/farsi