عکسی از گالری

زبانبرای نمایش فیلم این افزونه را دانلود کنید

ایمیل و اسناد کانون پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه ، 1 مرداد 1393 ، 23:00

ایمیل و اسناد کانون

ضمن مباحثات قلمی درباره زبان اشاره طرف مقابل بحث وقتی در استدلال و توجیه منطقی نظر خود کم میاورد نظریات نادرست و موضع ضعیف خود را با ناسزاگوئی و بی احترامی به من جبران و یا پنهان میکرد و ضمن یکی از این مقالات آنقدر کم آورده بود که بیشرمانه سرقت ایمیل و غارت اسناد کانون را به من نسبت داد.

 
پافشاری برکج روی یا سهل انگاری؟ پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
دوشنبه ، 30 تیر 1393 ، 18:11

پافشاری برکج روی یا سهل انگاری؟

در بیانیه تیر 1393 هئیت مدیره کانون ناشنوایان ایران نکات زیر قابل توجه است:

1- منطقاً واضح و مسلم است که بیانیه فوریه 2014 فدراسیون جهانی ناشنوایان بطور کلی راجع به سازمانهائی است که صادقانه مجری دیدگاه فدراسیون جهانی ناشنوایان در مورد زبان اشاره باشند و در بیانیه مذکور نامی از کانون ناشوایان ایران و یا هر سازمان دیگر نیست و لذا بند 1 بیانیه تیر 1393 کانون ناشنوایان ایران در این خصوص گمراه کننده و فریب دهنده است.

آخرين ويرايش : دوشنبه ، 30 تیر 1393 ، 18:20
 
چند نکته دربارۀ زبان اشاره پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه ، 28 تیر 1393 ، 19:01

چند نکته دربارۀ زبان اشاره

بعد از دیدن سخنرانی آقای محسن لوح موسوی در همایش نجف‌آباد نکاتی دربارۀ مشاجرات اخیر بر سر موضوع زبان اشاره به ذهنم رسید که آنها را با شما درمیان می‎گذارم:

1- از اینکه این موضوع بحث بر سر اشارۀ طبیعی یا استاندارد بالا گرفته است نباید بترسیم یا عصبانی شویم. به نظر من بحث مهمی است و باعث می‏شود تعداد بیشتری از افراد به موضوع زبان فکر کنند و فکر کردن تعداد بیشتر افراد همیشه مفید است.

آخرين ويرايش : شنبه ، 28 تیر 1393 ، 19:12
 
موذیگری و صداقت پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه ، 25 تیر 1393 ، 00:10

موذیگری و صداقت

در حالی که جامعه مظلوم ناشنوا به خدمات و حمایت صادقانه نیاز دارد اقدامات موذیانه در جامعه ناشنوا مثل موریانه عامل گسیختگی و از هم پاشیدگی وحدت سازمانی ناشنواها بوده است و با وجود آشکار شدن آثار زیان بار و مهلک موذیگری این راه و روش ادامه دارد.

مباحث زیر روش کننده و گویای موضوع و مقصود میباشد.


آخرين ويرايش : چهارشنبه ، 25 تیر 1393 ، 09:40
 
گزینه آخر پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
دوشنبه ، 16 تیر 1393 ، 22:24

گزینه آخر

مقدمه

بخاطر کمک به درک بیشتر و بهتر طرح ائتلاف پیشنهادی من در دو مقاله قبلی که به عنوان گزینه اول راه خروج از بحران مطرح شده بود در این مقاله که موضوع اصلی آن گزینه آخر برای رهائی از بحران میباشد بعض از نکات مقالات قبلی تکرار شده است.

انتظار بیجا و امید بر باد رفته

بعد از انتخاب هئیت مدیره جدید کانون انتظار و امید بود که اختلاف و کشمکش درون کانون ایران که از سال 1386 آغاز شده بود پایان یابد و گروه مخالف که اداره کانون را به دست گرفته باترک راه و روش منفی گذشته فعالیت سازنده در راه پیشرفت کانون و جامعه ناشنوا را خط مشی کلی خود قرار دهد امّا رویدادهای بعدی از جبهه گیری علیه اوّلین همایش زنان ناشنوا در زاهدان (که یک همایش تاریخی بود) تا نافرجامی همایش نجف آباد نشان داد که انتظار و امید فوق بیجا بوده و اکثریت هئیت مدیره جدید کانون هنوز حال و هوای منفی کاری سالهای قبل از انتخاب شدن خود را در سر دارد و شاید اصلاً توانائی و مهارت این گروه در مخالفت و منفی کاری است و نه در حصول توافق و سازش و سازندگی زیرا این عملکرد نه فقط به اختلاف مزمن پایان نداده بلکه موجب اختلافات تازه و دامن زدن و تشدید اختلافات شده است.

آخرين ويرايش : سه شنبه ، 17 تیر 1393 ، 12:54
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدي > پايان >>

صفحه 1 از 27

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز6
mod_vvisit_counterدیروز109
mod_vvisit_counterاین هفته256
mod_vvisit_counterاین ماه3615
mod_vvisit_counterکل بازدیدها126201

وبگاه قديم

http://www.jnpir.com/farsi