عکسی از گالری

زبانبرای نمایش فیلم این افزونه را دانلود کنید

کارگاه آموزشی و مراسم نوروز در دانشگاه گلودت پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
يكشنبه ، 6 ارديبهشت 1394 ، 05:26

کارگاه آموزشی و مراسم نوروز در دانشگاه گلودت

کارگاه آموزشی

· سال قبل وقتی برای گذراندن تعطیلات تابستانی دانشگاه به تهران بازمیگشتم علاوه بر شوق تجدید دیدار زادگاه و خانواده و خویشان و دوستان خود از این فکر هم در هیجان بودم که در حد امکان جامعه ناشنوای کشورمان را از معلومات و اطلاعات راجع به ناشنواها که طی سال تحصیلی کسب کرده بودم آگاه نمایم . در اجرای این فکر با کمک دوستان یک کارگاه آموزشی در تهران برگزار شد که هر چند به علت محدودیت ظرفیت مکان اسکان و برگزاری کارگاه دعوت همه علاقمندان متاسفانه ممکن نگردید ولی استقبال از این برنامه به حدی بود که فکر تکرار آن را در دانشگاه گلودت برایم مطرح نمود و بعد از پایان تعطیلات و بازگشت به دانشگاه این فکر خود را به قسمت مربوط دانشگاه پیشنهاد نمودم که خوشبختانه مورد قبول قرار گرفت و اجرای برنامه به انتخاب اشخاصی موکول گردید که با علاقمندی به افزایش آگاهی خود در امور ناشنواها مایل به خدمت به جامعه ناشنوا و آماده تامین هزینه مسافرت خود به آمریکا باشند و به بازگشت آنان به ایران در پایان اجازه اقامت کوتاه در آمریکا اطمینان باشد.

· با توجه به شرایط مذکور و بنابر مطالعه و نظر مشترک آقای علی سنجابی و من خانم کلارا بلیغی و آقایان حبیب مهدوی و علی فریدی و مهدی خراسانی انتخاب شدند و به آمریکا آمدند و در کارگاه آموزشی حضور یافتند با این امید و انتظار که معلومات تحصیلی در این کارگاه را به جامعه ناشنوای کشورمان منتقل نمایند .

مراسم نوروز 1394

از ساعت 5 تا 9 بعداز ظهر جمعه 7 فروردین 1394 برای اولین بار جشن سال نو ایرانی به میزبانی سه نفر دانشجوی ناشنوای ایرانی (شادی غضنفری ، مرجان صالح بخش و من اردوان گیتی) با کمک کمیته برنامه ریزی مرکب از علی سنجابی ، عباس بهمنش ، KATIE HOTLER و BILAL CHINOY در دانشگاه گلودت برگزار شد .

 
عباس جنانی در گذشت پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه ، 29 فروردين 1394 ، 01:39
تسليت
ضايعه در گذشت قهرمان پيشكسوت كشتي ناشنوايان  و مردي با صفات حسنه انساني عباس جناني را به ان خانواده ان مرحوم و جامعه ناشنوا تسليت عرض ميكنيم و شكيبايي و سلامت بازماندگان ان زنده ياد را از خداوند متعال خواستاريم.
كيومرث گيتي و خانواده
آخرين ويرايش : شنبه ، 29 فروردين 1394 ، 01:42
 
تبريك سال نو ۱۳۹۴ پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
جمعه ، 29 اسفند 1393 ، 17:26
تبريك سال نو


نوروز ١٣٩٤ را به همه خويشان و دوستان و علاقمندان به


سايت پيشتاز تبريك ميگوئيم و سلامت و شادمانی همه را


ارزو ميكنيم.


خسرو گيتی


اردوان گيتی
آخرين ويرايش : جمعه ، 29 اسفند 1393 ، 22:05
 
انتشار نظریات مغرضانه و جاهلانه پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
دوشنبه ، 25 اسفند 1393 ، 02:26

انتشار نظریات مغرضانه و جاهلانه

انتشار نظریات نادرست ناشی از غرض یا جهالت و یا هردو در سایتی که به ذکر نام آن نیازی نیست ادامه دارد و موارد زیر که اخیراً انتشار یافته از این جمله است.

یک قضاوت غلط

·بموجب اصل 169 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران «هیچ فعل یا ترک فعلی به استناد قانونی که بعد از آن وضع شده است جرم محسوب نمی‌شود» این اصل که معنای ضمنی آن عطف به ماسبق نشدن قوانین جزایی است بیان دیگر این اصل می‌باشد که «هیچ عمل یا مجازاتی بدون قانون جرم و قابل مجازات نیست» اصل مذکور ابتدا در ماده 8 اعلامیه حقوق بشر 1789 فرانسه تصریح شد و بعد از آن در سال 1813در قانون باواریا با جملات لاتین زیر بیان شده است :

Nullum crimen sine lege هیچ جرمی بدون قانون نیست.

Nullum poena sine lege هیچ مجازاتی بدون قانون نیست.

این اصل در قانون جزای آلمان 1871 تصریح شد و بعد در قانون اساسی وایمار تضمین گردید و تا پایان قرن نوزدهم وسیعاً در کشورهای اروپایی پذیرفته شد، در ماده 1 قسمت 9 (3) قانون اساسی آمریکا هم گنجانیده شد و در ماده 7 کنوانسیون اروپایی حقوق بشر نیز تصریح شده است.

آخرين ويرايش : دوشنبه ، 25 اسفند 1393 ، 02:29
 
شلوغ کاری و خلط مبحث پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه ، 21 اسفند 1393 ، 09:09

شلوغ کاری و خلط مبحث

یکی از روش‌های شناخته شده در تلاش برای اعتبار بخشیدن به نظریات بی ارزش شلوغ کاری و خلط مبحث است. استفاده از این روش در دو مورد زیر تکرار روشی است که در نشریات سایت اینترنتی به اصطلاح بنیاد پژوهش ... با سابقه است.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدي > پايان >>

صفحه 1 از 34

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز94
mod_vvisit_counterدیروز155
mod_vvisit_counterاین هفته94
mod_vvisit_counterاین ماه3184
mod_vvisit_counterکل بازدیدها164007

وبگاه قديم

http://www.jnpir.com/farsi